22-26 березня 2024р. відбувся ІV (фінальний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 2023-2024 н.р. в очному форматі в навчальних закладах м. Чернівці. У змаганні брало участь понад 100 учасників з 22 областей України. Команда учасників Сумської області має гарний результат.  Вітаємо!

І пишаємося, що змогли допомогти в підготовці до практичного туру. Адже на кафедрі теоретичної та прикладної хімії за участі викладачів, доц., к.х.н, Пономарьової Л.М. та доц., к.пед. н., Ліцман Ю.В., лаборантів кафедри, було проведено «Хімічний інтенсив», що дозволив школярам ознайомитися з хімічним приладдям, відпрацювати основні навички та вміння проводити хімічний експеримент.
Вітаємо школярів-учасників та їх керівників, бажаємо нових досягнень у хімічній науці!