29.03.2024р. на кафедрі ТПХ відбувся Проміжний звіт з написання кваліфікаційних робіт здобувачами освіти  4 курсу. Всі студенти спеціальності 102 Хімія виступили з доповідями в он-лайн режимі, розповіли про експериментальну складову, про проведені досліди чи заплановані дослідження.
Викладачами кафедри у дорадчій формі було узгоджено теми робіт, оцінено поточний стан виконання робіт та надано рекомендації на час переддипломної практики.
Самі студенти зауважили, що можливість порівняння власних здобутків із колегами сприяє усвідомленню як власних переваг, так і усуненню недоліків.

Хай щастить у подальшій роботі та дослідженні, раді будемо заслухати наших майбутніх випускників на захисті у червні!