16.05.2024 року До Дня вишиванки в СумДУ доєднується і Кафедра ТПХ
Щороку університетська спільнота Сумського державного університету разом з українцями по всьому світу відзначає День вишиванки. Українська вишита сорочка – не просто елемент національного одягу, це потужний оберіг, святиня народу, унікальний витвір мистецтва, витканий нитками багаторічної історії та культури. В умовах повномасштабної війни одягнена вишиванка набуває особливого значення, бо символізує незламність українського духу, об’єднує українців та всіх людей, які підтримують Україну, в її боротьбі за свободу і незалежність, бо Суми – вистояли, і ти – вистоїш, як писали ми позаторік.
Кожен день цієї боротьби – то осяйний візерунок на полотні нашої історії, що демонструє важкий, але непохитний шлях до Перемоги, що нагадуватиме майбутнім поколінням орнамент нескореності, сили духу, єдності та життєздатності славної української нації.
Разом ми підтримуємо та примножуємо українські традиції!