11 червня 2024 р. Людмила Пономарьова, викладач кафедри ТПХ  завітала до Сумський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 СМР на тренінг для вчителів природничої галузі від Освіторія!
вчителі біології, хімії, фізики та географії на тренінгу:
 підбивали підсумки навчального року;
  • рефлексували на тему освітніх втрат та їх причин;
  • намагались зібрати  разом біологів та хіміків і, нарешті, з'ясувати хто і коли вчить вуглеводи;
  • з фізиками та хіміками домовилися як вивчати будову атома і чия ця тема;
  • звісно, обговорили спільні заходи на наступний навчальний рік;
  • завзято сперечались про ролі "керівник роботи – вчитель-предметник – член жюрі" та особливості співпраці в рамках МАН;
  • після чого приділили час своєму ментальному здоров'ю та емоційному інтелекту.
🫧Питання, яке обговорювали разом дуже актуальне і хвилююче для нас всіх - це високий попит у роботодавців на інженерні спеціальності взагалі та на спеціалістів-хіміків зокрема, але при цьому низький рівень мотивації абітурієнтів вступати на ці спеціальності.