16.06.2024 р. «Школа адвокації: Північ» минула в Сумах. Команда Покоління Ю провела вже сімнадцяту школу адвокації, в якій брала участь студентка спеціальності 102 Хімія – Кіра Чудеса! Цього разу спільно з учасниками напрацювали аж три кампанії:

✅ Є-інклюзія: розвиток доступного та безбар'єрного середовища;

✅ Доступний транспорт: реальні пільги для студентів і школярів;

✅ Безпечні Суми: створення муніципальної варти для патрулювання міста.

Під час традиційної симуляції засідання місцевої ради учасники захищали власні кампанії для внесення їх до молодіжної програми. «Школа адвокації: Північ» реалізується у співпраці з Українською асоціацією молодіжних рад та Українською асоціацією студентів. Проєкт впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання @isar.ednannia за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами-партнерами.