20 червня студенти-випускники відокремлених структурних підрозділів Сумського державного університету – Класичного та Індустріально-педагогічного фахових коледжів завітали до СумДУ.

Студенти мали змогу оглянути сучасний навчальний простір університету, спортивну базу, де створені всі умови для розвитку фізичних здібностей. Свої унікальні можливості презентували потенційним абітурієнтам університетська бібліотека й навчально-дослідницька лабораторія віртуальної та доповненої реальності «Ulab».

Завітали гості і до лабораторії кафедри ТПХ, де їх зустріла доцент кафедри Світлана Борисівна Большаніна, що презентувала випускникам освітні можливості за спеціальністю 102 Хімія. Також гості долучились до гри хімічними шахами та дослідів з електролізу.
Чекаємо на навчання майбутніх фахівців!