27 червня студенти  Класичного  фахового коледжу (м.Конотоп) завітали до СумДУ.

Учні мали змогу оглянути сучасний навчальний простір університету, спортивну базу, де створені всі умови для розвитку фізичних здібностей. Свої унікальні можливості презентували потенційним абітурієнтам університетська бібліотека й навчально-дослідницька лабораторія віртуальної та доповненої реальності «Ulab».

Завітали гості і до лабораторії кафедри ТПХ, де їх зустріли завідувач кафедри Пономарьова Людмила Миколаївна та доцент Большаніна Світлана Борисівна, які презентували здобувачам  освітні можливості за спеціальністю 102 Хімія. Також гості долучились до гри хімічними шахами та проведення різноманітних хімічних дослідів .
Чекаємо на навчання майбутніх фахівців!

Більше фото ...