За підтримки ТОВ Кусум Фарм, ТОВ "ВП"ПОЛІСАН", та факультету ТеСЕТ, на базі кафедри теоретичної та прикладної хімії відбулася чергова школа юного хіміка СумДУ! Реєстрація пройшла через https://forms.gle/dDB5UpZrxtTYAusZ7, і було зареєстровано 27 учасників з Сумської області! Нажаль, часті повітряні тривоги та вимкнення електроенергії не дозволили провести школу в офлайн-форматі, то ж формат цього річ було обрано як онлайн. Всі завдання були створені студентами спец. 102 Хімія, що реалізується на кафедрі теоретичної та прикладної хімії СумДУ та за їх інформаційної підтримки.

Протягом 2х тижнів школярі в асинхронному режимі виконували завдання, та розв'язували задачі, а також виростили кристали і створили «б’юті»-продукт своїми руками, а за підсумками найкращі з них отримали сертифікати на згадку про участь у школі та чудові подарунки від спонсорів - ТОВ Кусум Фарм та ТОВ "ПОЛІСАН": Ольховик Аліна Володимирівна (м.Суми, ЗОШ № 20, 8 клас) Ігнатенко Софія Сергіївна (м. Шостка, ШНВК: с ш І-ІІ ст.- ліцей, 9 клас) Глущенко Максим Володимирович (м.Суми, ЗОШ № 18, 9 клас) Васильченко Остап Вадимович (м.Суми, КУ ССШ 9, 7 клас) Давиденко Марія Ігорівна (смт Дубов'язівка, Конотопський район, Сумська область, Дубов'язівський ліцей Дубов’язівської селищної ради Конотопського району Сумської області, 9 клас) Дякуємо нашим спонсорам, ТОВ "Кусум Фарм" та ТОВ "ВП"ПОЛІСАН", за підтримку та натхнення! Віримо в ЗСУ! Віримо в Перемогу та швидкі зустрічі з нашими школярами в офлайн-форматі в мирній Україні.