09.09.2024 р. відбулася зустріч завідувача кафедри Пономарьової Л.М., гаранта ОП "Хімія" (магістр) зі здобувачами 2024 року набору.

Основна мета цього заходу - ознайомлення здобувачів з особливостями змісту та форми освітнього процесу в 2023/2024 н.р., структури навчального плану у розрізі обов’язкових та вибіркових складових; графіку навчання; можливостей академічної мобільності; можливостей неформальної/інформальної освіти; особливостей виконання кваліфікаційної роботи магістра, переддипломної практики.

Також здобувачів проінформовано про порядок, строки та особливості реєстрації для вивчення дисциплін вільного вибору через використання особистих кабінетів для ознайомлення з переліком дисциплін та здійснення ними самостійного вибору.

Наголошено окрему увагу на питаннях доброчесності, етики та інших цінностей під час навчання.

Обговорили можливості навчання з поєднанням з роботою за фахом, особливості оформлення індивідуального графіку.  З вірою у світле майбутнє України! В добру путь, до нових звершень в хімічній царині!