09.09.2024 року відбулася гостьова лекція для магістрів другого курсу з дисципліни "Хімічні процеси в природоохоронних технологіях", до якої мали змогу долучитися і всі зацікавлені здобувачі. Лекцію на тему "Концептуальні проблеми сучасної енергетики" провів доцент кафедри прикладної гідроаеромеханікиАнтоненко С.С. Особливу увагу лектор приділив ставленню суспільства і кожної людини до раціонального використання енергетичних ресурсів, альтернативних видів енергії.
Лекція викликала багато питань і не залишила нікого байдужими. Здобувачів цікавила перспектива розвитку атомної енергетики і нових альтернативних видів енергії в нашій країні.