30.09.2024 року за підтримки кластеру "Слобожанське коноплярство" відбулася лекція «Шлях сталого будівництва в Україні».Співзасновиця кластеру "Слобожанське коноплярство" та дизайнерка біорозкладних будівельних матеріалів Олена Довгополова презентувала основні напрямки роботи їх організації та виробничі й наукові зв’язки із провідними виробництвами біорозкладних матеріалів як в Європі, так і зі світовими спільнотами, діяльність яких націлена на сталий розвиток соціуму. Зокрема з New European Bauhaus – це міждисциплінарний рух, що поєднує науку, техніку, мистецтво і культуру. Його мета — використання зелених та цифрових інновацій для покращення якості життя. На лекції також розглядалися питання:

• як підтримати розвиток інновацій своєї громади та стати частиною професійної спільноти вже зараз!
  • виробництво біорозкладних будівельних матеріалів;
  • циркулярна економіка.

Поставлені питання викликали зацікавленість у можливості студентів і викладачів  долучитися до іноваційного розвитку нашої горомади разом!