26.09.2024 р. відбулося урочисте вручення здобувачам освіти закладів вищої та фахової передвищої освіти щорічних іменних стипендій голови Сумської обласної державної адміністрації.

Дипломи стипендіатів цьогоріч отримав 41 студент – переможці олімпіад, конкурсів, турнірів і спортивних змагань.

Серед відзначених – і студентка 3 курсу кафедри ТПХ, факультету технічних систем та енергоефективних технологій:  Поліна  ПЯТИШКІНА  (на фото зліва, скраю). Поліна відзначилася високими успіхами у навчанні, активною участю в науково-дослідницькій роботі та діяльності кафедри. ЇЇ досягнення стали гордістю не лише факультету, але й всієї університетської спільноти.

На церемонії вручення голова Сумської ОДА підкреслив важливість підтримки молодих талантів: “Сьогодні ми вшановуємо тих, хто вже зараз робить вагомий внесок у розвиток нашого суспільства. Ваша енергія, знання та прагнення досягати більшого — це запорука успішного майбутнього Сумщини та України в цілому”.

Вітаємо стипендіатку та бажаємо подальших успіхів!