Учасникам пропонувалися різні завдання, які містили матеріал з певних розділів загальної, неорганічної та органічної хімії.

Найкращі результати у вирішенні олімпіадних завдань показали:

Бабич Вероніка (гр. СМ-801)                                                                           І місце

Нечипоренко Денис ( гр. МЦм-901).                                                                ІІ місце

Домашенко Марина (гр. МЦм-901) та Ярова Тетяна (МБ-91)                      ІІІ місце

Також у Шосткінському інституті СумДУ на базі кафедри хімічної технології високомолекулярних сполук у секції для хіміко-технологічних спеціальностей І місце посів Самофалов Дмитро (ХТТм-91Ш).

Бажаємо Бабич Вероніці, Нечипоренко Денису та Самофалову Дмитру успішної підготовки до ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з хімії.