Дата публікації:
20 липня 2020
Кількість переглядів:

LECTURES AND SLIDE-SHOWS

Lectures on medical chemistry / compiler T. V. Dychenko. – Sumy : Sumy State University, 2013. – 66 p.

COORDINATION COMPOUNDS

CHEMICAL THERMODYNAMICS

CHEMICAL KINETICS

SOLUTIONS. TYPES OF SOLUTIONS. SOLUBILITY.

SOLUTIONS. METHODS OF EXPRESSION

AQUEOUS SOLUTION OF ACIDS

Additional Lecture course

Laboratory works on Medical chemistry

PRACTICAL CLASS:

Dychenko T. V.  Medical chemistry: study guide / T. V. Dychenko, G. O. Yanovska. – Sumy : Sumy State University, 2020. – 172 p.

Диченко Т. В., Ліцман Ю. В., Воробйова І. Г. Methodical instructions for independent student work on the topic “Acid-Base Equilibrium and Complex Formation in Biological Liquids in Medicinal Chemistry / Authors: T. V. Dychenko, Y. V. Litsman, I. G. Vorobiova. – Sumy : Sumy State University, 2014. – 88 p.

Example of Contral test

INDIVIDUAL HOMEWORK:

Collection of individual exercises to the course «Medical chemistry»for students of specialty  222 «Medicine»  full-timeeducation

BOOKS AND ADDITION LITERATURE

PAUL FLOWERS, KLAUS THEOPOLD, RICHARD LANGLEY, WILLIAM R. ROBINSON. Chemistry 2e /Rice University, 6100 Main Street MS-375, Houston, Texas 77005

Необхідні матеріали для самостійної роботи, підготовки до занять та тестового контролю студентів

План лекційних, практичних і лабораторних занять

Лекції та презентації

1. Класифікація органічних сполук.
  2. Склад і класифікація нафти.
  3. Вуглеводні нафт і нафтопродуктів.
  4. Гетероатомні сполуки нафт.

Натисніть для ознайомлення з презентацією    https://drive.google.com/file/d/12hcGt4ZwkRz6alfwYFksV4I1cvK2316l/view?usp=sharing

Лабораторні роботи

Питання для самостійної роботи

Теми для підготовки презентацій

Атестаційна контрольна робота

Основна література:

1. Ластухін Ю.А., Воронов С.А., Органічна хімія.Підручник для вищих навчальних закладів.   Львів: Центр Європи, 2009. – 868 с.

Допоміжна література:

1. Чирва В.Я., ЯрмолюкС.М., Толкачова., [та ін.]Органічна хімія: підручник. Львів: БаК, 2009. – 996 с.
  2. Большаніна С.Б. Загальна та органічна хімія (електронний онлайн курс для дистанційного навчання). Суми: СумДУ, 2017, ел,

Інформаційні ресурси в Інтернеті:

Хімія: навчальний посібник / Т.В. Диченко, Л.М.Пономарьова, С.Б. Большаніна, Р.М. Пшеничний; за заг. ред. Т.В. Диченко. - Суми: Сумський державний університет, 2021. - 177с.

Хімія для слухачів підготовчого відділення. Частина 1. Початковий курс.

Диченко Т. В. Хімічні терміни, поняття, закони. Химические термины, понятия, законы. Chemical terms, notions, laws (ГРИФ МОН) : навчальний посібник / Т. В. Диченко . - Суми : Сумський державний університет, 2015 . - 247 с.

3910 Диченко, Т. В. Тестові завдання з хімії для іноземних слухачів підготовчого відділення ДМО [Текст]. Ч.1 / Т. В. Диченко, Л. І. Марченко. – Суми : СумДУ, 2015. – 97 с. – 28-08.

3911 Тестові завдання з хімії для іноземних слухачів підготовчого відділення ДМО [Текст]. Ч.2 / Т. В. Диченко, Л. І. Марченко. – Суми : СумДУ, 2015. – 39 с. – 20-26.

1995 Диченко, Т. В. 1995 Методичні вказівки з курсу "Хімія" на тему "Основні поняття та закони хімії" [Текст] : для студ. підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними громадянами / Т. В. Диченко. – Суми : СумДУ, 2008. – 62 с. – 8-82.

2906 Диченко, Т. В. Методичні вказівки до практичних занять з курсу "Хімія" на тему "Будова атома. Періодичний закон і періодична система елементів" [Текст] : для слухачів підготовчого відділення Центру міжнарожної освіти / Т. В. Диченко, О. М. Кириченко. – Суми : СумДУ, 2010. – 55 с. – 10-92.

2634 Диченко, Т. В.  Методичні вказівки з курсу "Хімія" на тему "Закономірності хімічних реакцій" [Текст] : для студ. підготовчого відділення факультету по роботі з іноземними громадянами / Т. В. Диченко, С. Ю. Лебедєв. – Суми : СумДУ, 2009. – 32 с. – 6-12.

3982 Диченко, Т. В.  Методичні вказівки із дисципліни "Хімія" (у схемах і таблицях) [Текст] : для слухачів підготовчого відділення денної форми навчання / Т. В. Диченко, Т. В. Соколова. – Суми : СумДУ, 2015. – 85 с. – 52-80.

Chemical terms, notions and laws [Текст] / Т. В. Диченко, Т. В. Соколова, І. Л. Перфільєва, О. А. Шовкопляс. – Електронне видання каф. загальної хімії. – Суми : СумДУ, 2013.

Матеріали для підготовки до ЗНО та тестових завдань: